Relacja z 3-majowej Rodzinnej Gry Terenowej, która odbyła się na Zamku w Wojnowicach - facebook

Pogoda i uczestnicy dopisali. Zabawa się udała i nawet udawało się złapać uciekających Łączników na trasie gry... Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w rozwiązywanie zadań! Sponsorom i Partnerom : Gmina Miękinia, Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini,Mrówka Miękinia, Winnice Jaworek, Zamek na Wodzie w Wojnowicach. Imprezę objął patronatem Pan Burmistrz Jan Marian Grzegorczyn, który osobiście wręczył uczestnikom nagrody. Dziękujemy za zaufanie! Ogromne podziękowania dla ponad 30 wspaniałych Wolontariuszy, bez których nie udałoby się przygotować gry: Aktywna Brzezinka Średzka , Wieloletni przyjaciele Fundacji Fundacja Promyk, Skauci Króla z Wilkszyna. Szczególne podziękowania za możliwość przeniesienia się w czasie dzięki pięknym strojom "z epoki", dla Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej i Opery Wrocławskiej.

Zapraszamy na PÓŁKOLONIĘ

półkolonie Wilkszyn